Ziraat Katılım Eft Saatleri 2019


Ziraat Katılım Eft Saatleri 2019

Ziraat Katılım Eft saatleri 2019 ve eft ücretleri hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen yazımızın devamını okuyun. Siz de bu sayfaya göz atarak eft saati hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ziraat Katılım Eft Saatleri 2019
07 Ekim 2018 Pazar 18:15 tarihinde paylaşıldı.
Ziraat Katılım eft saati 2019 yılında nedir diye merak eden kişilere özel olarak bu sayfamızı hazırladık. Eft ile yapılan para transferi sadece bankaların mesai saatleri içerisinde ve banka tarafından belirlenen Eft saatleri arasında karşı alıcıya iletilir. Havale işlemleri günün her saati ve tatil günlerinde gönderilebilirken, Eft ile gönderilen ücretler yalnızca bankaların Eft saatleri içerisinde karşı tarafa ulaşır. Sizlere kolaylık olsun diye Ziraat Katılım bankasının Eft saatleri 2019 hakkında araştırma yaptık. Haberimizi okumaya devam ederek, işlerinizi kolaylaştırmaya yarayacak bilgiler bulabilirsiniz.


ZİRAAT KATILIM EFT SAATİ

Bir devlet bankasının alt kuruluşu olarak, faizsiz bankacılığı ön görerek faaliyetini sürdüren Ziraat katılım bankasının, Eft saatleri 2019 ve Eft ücretleri hakkında bildiklerimizi paylaşacağız. Kamu bankası olarak faaliyetini sürdüren 'Ziraat Bankasının' alt kuruluşu olsa dahi, her banka Eft işlemi için belirli bir saat ve ücret politikasına göre hareket ediyor. Ziraat Katılım da bu bankalardan biri. Faizsiz bankacılığın yanı ısra müşterilerin pek çok kolaylık sağlayan Ziraat Katılım Eft saatleri 2019?ZİRAAT KATILIM EFT Saatleri: 08:30 - 17:00TÜM BANKALAR: Eft saatleri 2019

Belirtilen saatler dışında yapmış olduğunuz Eft işlemleri bir sonraki iş gününde karşı alıcıya iletilecektir. İnternet bankacılığı, mobil bankacılığı, atm'leri ve Ziraat Katılım şubelerini kullanarak Eft işlemlerinizi yapabilirsiniz. Fakat Ziraat Katılım'da, İnternet bankacılığından yapmış olduğunuz hatalı Eft işleminin yine İnternet üzerinden iptali mümkün değildir. İnternet bankacılığından yapmış olduğunuz Eft işlemleri, çevrimiçi hizmetler olarak değerlendirme alındığından, işlem iptalini Ziraat bankası şubelerine giderek gerçekleştirmelisiniz. Bu yüzden İnternetten bütün adımları dikkatlice kontrol ederek işleminizi gerçekleştiriniz. Peki Eft işlemi için ne kadar ücret alınıyor? Haberimizde anlatmaya devam ediyoruz..

ZİRAAT KATILIM EFT ÜCRETLERİ

Ziraat Katılım İnternet bankacılığına girerek --> Ürün Ve Hizmet Ücretleri --> Para Aktarma --> Eft sekmelerini takip ederek, yapacağınız Eft türüne göre ücret bilgilerini daha detaylı şekilde öğrenebilirsiniz. Sizler için bazı Eft türleri için alınan ücretleri paylaştık.


 
İşlem yeri

 
Asgari tutar

 
Azami tutar

 
KASADAN EFT

 
40 TL

 
500 TL

 
HESAPTAN EFT

 
30 TL

 
500 TL

 
ATM'den EFT


5 TL 

 
5 TL


Haberimizi okuyarak Ziraat Katılım  Eft saatleri 2019 ve ücretleri hakkında bilgi sahibi oldunuz. Diğer bankaların Eft ücretleri için lüften takipte kalınız. Sitemizi takip ederek siz de tüm bankaların güncel bilgilerine ulaşabilirsiniz. EFT, haftasonları yapılır mı diye merak eden kişiler aşağıda yer alan ilgili sayfayı da inceleyebilir.

İlgili: Cumartesi eft olur mu?
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Kredi Bankalar Bankalar
  2020 © Kredi faiz oranları 2020, Mevduat faiz oranları