Vakıfbank Eft Saatleri 2019


Vakıfbank Eft Saatleri 2019

Bu sayfadaki bilgiler ile Vakıfbank eft saatleri 2019 yılında saat kaça kadar yapıldığını öğrenebilirsiniz. EFT işlemleri belirli saatler aralığında yapılmakta ve işleme alınmaktadır.

Vakıfbank Eft Saatleri 2019
05 Ekim 2018 Cuma 13:10 tarihinde paylaşıldı.
Gelişen teknoloji ile birlikte bankalar artık günümüzün vazgeçilmezi haline geldi. Vakıfbank eft saatleri ile siz de belirli saat aralığında para transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bankacılık sektöründe kullanılan pek çok terim de yavaş yavaş hayatımıza girmeye başladı. Bu terimlerden biri de en çok merak edilen, para transfer işlemi yani Eft. Her geçen gün oluşan ihtiyaçlar doğrultusunda insanlar birbirlerine elektronik ortamlardan para transfer etmeye başladılar. Tabii günlük konuşma dilimizde para transfer işlemine artık Eft diyoruz. Peki bu para transfer işlemi Vakıfbank'ta hangi saatler arasında yapılmaktadır. Lütfen yazımızı okumaya devam edin. Sorularınıza yanıt bulabileceksiniz..


Vakıfbank Eft Saatleri 2019

EFT sistemi, Merkez Bankası bünyesinde kurulmuş olup ve sadece Türk Lirası cinsinden para transfer işlemlerine aracılık eder. Yani sizler, Vakıfbank şubelerine giderek ya da isterseniz Vakıfbank İnternet bankacılığını kullanarak Eft işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Yapmış olduğunuz bu Eft işlemi hemen Merkez Bankası’ndaki EFT sistemine aktarılır. Merkez Bankası EFT sistemi de bu para gönderme komutunu Vakıfbank’a aktarır. Vakıfbank'ta işlem komutunu alarak ilgili hesaba geçirir. Peki Vakıfbank'ta bu Eft işlemi saat kaç aralığında yapılır, hazırlamış olduğumuz aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.


VAKIFBANK EFT Saatleri: 09:00 - 17:15


Eft saatlerinin yanı sıra yapmış olduğunuz işlemin ücreti de önemli olacaktır. Yazımızı okumaya devam ederek hazırlamış olduğumuz tablo ile Vakıfbank Eft Ücretleri hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Saat 16:30'dan itibaren "geç eft" adı altında ekstra komisyon ücreti talep edilebilir.


VAKIFBANK EFT ÜCRETLERİ

Vakıfbank Eft işlem ücretleri için, Vakıfbank İnternet bankacılığına girin --> Bireysel --> Ödeme Ve Hizmetler --> Havale ve Eft linklerini tıklayarak daha detaylı bilgiye sahip olun. Her bankada olduğu gibi Vakıfbank'ta Eft işlemi için kendi ücret politikasını kullanıyor. Şimdi Vakıfbank Eft ücret tablomuza göz atalım.


İşlem yeri

 
Asgari tutar

 
Azami tutar

 
Şubeden EFT

 
50 TL

 
500 TL

 
İnternet şubeden EFT

 
5 TL

 
5 TL

ATM'den EFT


12 TL 

 
12 TLYukarıdaki tabloda yer alan işlem yerleri dışında Vakıfbank çağrı merkezlerinden de Eft işleminizi yapmanız mümkün. Artık Vakıfbank şubelerine gitmenize gerek kalmadan hızlı bir şekilde, vakit kaybetmeden Eft işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sizlere yazımızda Vakıfbank Eft saatleri 2019 hakkında bilgi vermeye çalıştık. Önceki yazılarımızı inceleyerek, diğer bankaların Eft sistemi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

TÜM BANKALAR: Eft saatleri 2019Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Kredi Bankalar Bankalar
  2020 © Kredi faiz oranları 2020, Mevduat faiz oranları