Vakıf Katılım Eft Saatleri 2019


Vakıf Katılım Eft Saatleri 2019

Türkiye'de Katılım Bankaları alanında faaliyetlerini sürdüren bankaların Eft saatlerini ve ücretlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Vakıf Katılım Eft Saatleri 2019
07 Ekim 2018 Pazar 18:12 tarihinde paylaşıldı.
İnternet bankacılığı ve mobil bankacılığının sürekli gelişmesi bazı terimleri hayatımıza soktu. Bu terimler hakkında bilgi sahibi olmadığımızda, zaman kaybedebiliyoruz ve bütün işlerimiz aksamış oluyor. Türkiye'de katılım bankaları arasında öncü konumda olan Vakıf Katılım, müşterilerine pek çok kolaylık sunuyor.  Hızlı bir şekilde işlemlerinizi yapmanıza yardımcı olmak için, bugün Eft hakkında bilgi vereceğiz. Vakıf Katılım Eft saatleri 2019 ve ücretleri hakkında bütün bildiklerimizi paylaşmaya devam ediyoruz.


VAKIF KATILIM EFT SAATLERİ

Vakıf Katılım Eft saatleri 2019 hakkında bilgi vermeden önce Eft'nin ne demek olduğunu öğrenelim. Teknolojik gelişmelerle birlikle artık hepimizin evinde neredeyse bilgisayar ve İnternet mevcut. Pek çok işimizi oturduğumuz yerden, çok kısa sürelerde halledebiliyoruz. Bankaların da geliştirmiş olduğu İnternet bankacılığı ve mobil bankacılığı sayesinde şubelere gitmeden, evimizde, iş yerlerimizde ve çarşıda işlerimizi halletmemiz mümkün hale geliyor. Peki, elektronik ortamlardan gerçekleştirmiş olduğumuz Eft işlemi Vakıfbank'ta saat kaçta yapılıyor?

tüm bankalar: eft saatleri


 
VAKIF KATILIM EFT Saatleri: 09:00 - 17:15
Bankacılık sektöründe para transfer işlemine Eft diyoruz. Bir banka hesabından başka bir banka hesabına aktarmış olduğunuz para transfer işlemi.. Yapmış olduğunuz Eft işlemi için her banka kendi politikasını kullanmaktadır. Buradan da anlaşılacağı gibi her bankanın Eft saat ve ücretlerinde farklılıklar vardır. Sizlerle, Vakıf Katılım'ın Eft saatlerini paylaştık. Şimdi ise sırada Vakıf Katılım'ın Eft işlemi için ne kadar ücret kestiği konusuna değineceğiz. 


VAKIF KATILIM EFT ÜCRETLERİ

Vakıf Katılım bankası da, her banka gibi Eft işlemi için kendi ücret politikasını uyguluyor. Şimdi bu ücretlere birlikte göz atalım..


İşlem yeri

 
Asgari tutar

 
Azami tutar

 
HESAPTAN HESABA EFT

 
22 TL

 
571 TL

 
HESAPTAN İSME EFT

 
22 TL

 
571 TL

KASADAN İSME EFT


28 TL 

 
571 TL
Bir katılım bankası olarak faaliyetini sürdüren Vakıf Katılım, İnternet bankacılığı, mobil bankacılığı, çağrı merkezi ve atm'leri kullanmanız durumda Eft işlemi için ücret talep etmemektedir. Sizler de İnternet bankacılığı ve mobil bankacılığını kullanarak bir ücret ödemeden, daha hızlı bir şekilde Eft işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Lütfen diğer yazılarımızı okumak için sayfamıza göz atınız. Bankaların Eft saatleri ve ücretleri hakkında bilgi paylaşmaya devam edeceğiz.
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Kredi Bankalar Bankalar
  2020 © Kredi faiz oranları 2020, Mevduat faiz oranları