Mersin Senetle Borç Para Veren Yerler 2019


Mersin Senetle Borç Para Veren Yerler 2019

Mersin'de senetle borç para veren yerler ve kişilerin adresini mi merak ediyorsunuz? Siz de Mersin senetle para veren yerlerden hemen borç para alabilir ve nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Mersin Senetle Borç Para Veren Yerler 2019
28 Eylül 2018 Cuma 00:40 tarihinde paylaşıldı.
  Günümüzde bankalardan kredi çekemiyorum, acil para lazım diye bir çok kişi arama yapmaktadır. Bununla beraber bankalardan kredi alamayan kişilerin alternatif para bulma yöntemi kabul edilen senetle para veren yerler de 2019 yılında da, para bulma yöntemleri arasında olmaya devam edecektir. Peki senetle Mersin'de borç para veren yerler nasıl bulunur? Bu yerler ne kadara kadar nakit para verirler ve faiz oranları nelerdir, bu iş güvenilir mi? Mersin Akdeniz, Yenişehir, Pozcu, Mezitli, Tarsus, Silifke, Mut, Anamur, Erdemli gibi ilçelerinde kimler senetle para veriyor?

Mersin Senetle Para Veren Yerler

Mersin'de senet karşılığında borç para veren bir çok yer bulunmaktadır. Öncelikle bu arayışta olan kişileri uyarmakta yarar olacağını düşünüyoruz çünkü senetle borç para almak Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre suç kabul edilmektedir. Bir kişiye faizle borç para vermek tefecilik olarak kabul edilir ve maddi kazanç sağlamak için borç para vermek yasalara göre suçtur. Ağır yaptırımları olan bu işe asla bulaşmamanız konusunda sizleri uyarıyoruz. Bunun yanı sıra Mersin kuyumcular çarşısında pek çok kuyumcu senet imzalatarak karşılığında altın satışı yapmakta, altınları bozdurarak nakit para vermektedir. Bu iş yasal olarak gözükse de aslında bu da yasaktır ancak "elden altın satışı" gösterilerek bu yasa çiğnenmektedir. Siz de senetle altın satan kuyumculara ulaşarak nakit paranızı alabilir, acil nakit ihtiyacınızı hemen karşılayabilirsiniz. Tabi bunun için tanıdık bir kuyumcu bulmanız gerekmektedir. Senetle para veren kuyumcular sadece tanıdıklarına senet karşılığında altın satışı yada nakit para vermekte, bu parayı taksitler halinde üzerine faiz katarak tekrardan almaktadır. Bunun yanı sıra Mersin'de bulunan faturalı hatlara kredi veren yerleri araştırabilir ve hattınız üzerine telefon alarak satışını yaptıktan sonra nakit paraya ulaşabilirsiniz.

Siz de bu sayfamızda yer alan bilgilerden yola çıkarak Senetle para veren yerler Mersin'e ulaşabilir, acil olarak nasıl para bulabileceğiniz hakkında önerilerimizi inceleyebilirsiniz. Mersin'in pek çok yerinde senetle para verilmektedir, siz de bu kişilere ulaşarak anında senetle kredi alabilirsiniz.YORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 2 yorum mevcut

  • Adem gürbüz 13 ay önce yorumlandı

   50 bin lazım nasıl olacak

  • anonım 1 yıl önce yorumlandı

   senetlenakıt ımkanı sağlanır özel bir şirket aracılığıyla verilir almak istiyen arkadaşlar arasınlar

  
  
  Kredi Bankalar Bankalar
  2020 © Kredi faiz oranları 2020, Mevduat faiz oranları