Şekerbank Vadeli Mevduat Faiz Oranları


Şekerbank Vadeli Mevduat Faiz Oranları

Tarımsal sanayiyi desteklemek amacıyla kurulan Şekerbank vadeli mevduat faiz oranları 2019 hakkında bilgi sahibi olabilir, gelirinizi arttırmaya başlayabilirsiniz.

Şekerbank Vadeli Mevduat Faiz Oranları
17 Ekim 2018 Çarşamba 23:40 tarihinde paylaşıldı.
Türkiye'nin anahtar bankası olarak gösterilen Şekerbank çeşitli alanlarda faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Bankacılık alanında göstermiş olduğu profesyonelliği, enerji verimliliği ve müşterilerine sunmuş olduğu destek hizmetlerle, finans sektöründe öncü konumda olmaya devam etmektedir. Şekerbank, yerel halkın desteklenmesi, birikim yapabilmesi için çalışmalarını sürdürmektedir. Sizler de hangi bankaya birikim yapacağınız konusunda kararsız kaldıysanız, Şekerbank'a giderek vadeli mevduat hesabı açtırabilir, en güvenilir ve risksiz bir şekilde paranızı değerlendirmelerine müsaade edebilirsiniz. Şekerbank'ın avantajlı vadeli mevduat oranlarını sizler için araştırdık. Şekerbank'ın güncel vadeli mevduat faiz oranları 2019 hakkında bilgi sahibi olmak için lütfen, yazımızı okumaya devam edin.

Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların, vadeli mevduat hesabı için uyguladıkları faiz oranları farklılık gösterebilmektedir. Teknolojik gelişmelerle birlikte neyse ki şubelere gitmeden, İnternet bankacılığını kullanarak hesaplamalarınızı yapabiliyorsunuz. İster Türk lirası, ister döviz, ister euro olarak, ihtiyacınız doğrultusunda belirleyeceğiniz vadelerle Şekerban'ta paranızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Sizlere kolaylık olsun diye, güncel Şekerbank mevduat faiz oranlarını araştırdık. Tablomuzda Şekerbank'ın vadeli mevduat faiz oranları 2019 'nı bulabilirsiniz. 


ŞEKERBANK MEVDUAT HESAPLAMA:

 
Miktar

 
Vade Sayısı 

 
Faiz Oranı

 
Net Kazanç


 
10.000 TL

 
30 GÜN

 
%18

 
140.55 TL

 
15.000 TL

 
30 GÜN

 
%18

 
210.82 TL

 
25.000 TL

 
30 GÜN

 
%18

 
351.37 TL

 
40.000 TL

 
30 GÜN


%18 

 
562.19 TL

 
50.000 TL

 
30 GÜN

 
%18

 
702.74 TL

 
150.000 TL

 
30 GÜN

 
%18

 
2.108,22 TL

 
200.000 TL

 
30 GÜN

 
%18

 
2.810.96 TL
Günümüzde İnternet bankacılığını kullanarak, hesap açmadan önce, vade sonunda ne kadar kazanç elde edebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Bankalar arasında karşılaştırma yaparak, en çok kazanç elde edebileceğiniz bankadan vadeli mevduat hesabı açtırabilirsiniz. Şekerbank'ın vadeli mevduat hesabından yararlanmaya karar verdiyseniz, size en yakın Şekerbank şubesine giderek, gerekli belgeleri doldurduktan sonra hesabınızı açabilirsiniz. Sitemizde sizler için bankaların, vadeli mevduat hesabı için uyguladıkları faiz oranlarını paylaşmaya devam ediyoruz. Yukarıdaki tablomuzu incelediyseniz sizlerde Şekerbank vadeli mevduat faiz oranları hesabı açtırabilir, yüksek faiz oranlarından yararlanararak, getiri sağlayabilirsiniz. Sitemizi takip etmeye devam ederek, diğer bankaların da faiz oranları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Kredi Bankalar Bankalar
  2020 © Kredi faiz oranları 2020, Mevduat faiz oranları