En Yüksek Vadeli Hesap Faizi Veren Banka 2019


En Yüksek Vadeli Hesap Faizi Veren Banka 2019

Mart 2019 - En yüksek faiz veren banka 2019 karşılaştırmasını değerlendirerek vadeli hesap açarak siz de para kazanmaya başlayabilirsiniz. 32 günlük en yüksek faiz veya diğer faiz hesaplamaları ile siz de daha yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

En Yüksek Vadeli Hesap Faizi Veren Banka 2019
26 Ocak 2019 Cumartesi 23:43 tarihinde paylaşıldı.
Parasını bankalarda değerlendirerek para kazanmak isteyenlere özel olarak en yüksek faiz veren bankalar 2019 yılı araştıramasını sizlere sunduk. Siz de aşağıda bulunan bilgileri inceleyerek, en iyi faiz kazandıran bankadan e-vadeli mevduat hesabı açabilir, günlük, aylık, 32 günlük, yıllık veya sizin belirlediğiniz vadede faize paranızı yatırarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. Günümüzde en yüksek faiz kazancı ile mevduat faizlerinin oranları aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Bankalarda açılan mevduat hesapları yerine bankaların internet şubelerinden kolaylıkla açılabilen e-vadeli mevduat hesapları daha yüksek kazanç sağlamaktadır. Siz de bankanızın internet şubesini kullanarak hemen bir e-vadeli hesap açabilirsiniz. En yüksek faiz veren banka 2019 ile ilgili bankaların güncel mevduat karşılaştırmaları aşağıda yer alıyor. Siz de istediğiniz bankada e-vadeli mevduat hesabınızı açarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. İşte en popüler bankaların 2019 yılına ait mevduat faiz oranları.

 En Yüksek Faiz Veren Banka 2019


Banka

Mevduat Faiz oranı
%

 20.000 TL - Aylık Faiz kazancı

 100 Bin TL - Aylık faiz kazancı


Burgan Bank e-vadeli


%20

 
 279 TL

  
 1.397 TL


İNG Bank E-Turuncu Hesap


%22

 
 307 TL

 
 1.548 TL

Odeabank Oksijen Hesap

%20,75

  290 TL

 1.520 TL

Akbank Vadeli Mevduat

%16

  224 TL

  1.265 TL

Denizbank Mevduat

%15

  209 TL

  1.082 TL

CEPTETEB

%18

  268 TL

  1.341 TL

Ziraat Bankası

%17,50

  245 TL

  1.222 TL

Garanti Bankası e-vadeli

%15

  130 TL

  717 TL

Vakıfbank

%20,75

  283 TL

  733 TL

Halkbank

%19

  265 TL

  1.327 TL

İş Bankası

%13,70

  191 TL

  734 TL

HSBC mevduat

%18

  258 TL

  1.292 TL

EnPara Mevduat

%22

  286 TL

  1.434 TL

ICBC Mevduat

%19,70

  290 TL

  1.468 TL

Şekerbank

%15

  210 TL

  1.048 TL

QNB Finansbank

%19,75

  276 TL

  1.380 TL

Yapı Kredi

%19,30

  270 TL

  1.316 TL

Alternatif Bank e vadeli

%21,50

  303 TL

  1.513 TL

 
Yüksek faizlerle kazanmak istiyorsanız bu sayfa tam size göre. Siz de aşağıda yer alan listeden istediğiniz bankayı seçebilir, mevduat hesabı açabilir ve en yüksek faizlerle kazanmaya hemen başlayabilirsiniz. En yüksek faizi veren bankalar arasında İng Bank, Burgan Bank, Alternatif Bank, Odebank, Akbank gibi bankalar yer alıyor. Siz de en iyi faizlerle paranızı değerlendirmek istiyorsanız bankanızın internet şubesinden e-vadeli mevduat hesabı açarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. Paranızı ister günlük, ister haftalık, ister yıllık vadeye yatırabilirsiniz. Vade sayısını siz belirlediğiniz gibi bazı bankalar "hoşgeldin faizi" adı altında belli bir süre için "yüksek faizi" verebilmektedir. Bundan dolayı bankada mevduat hesabı açmadan önce bankanızın mevduat hesabı şartlarını da kontrol etmenizde yarar olacaktır.

Mevduat Hesaplama:
10 bin tl mevduat hesaplama
20 bin tl mevduat hesaplama
30 bin tl mevduat hesaplama
40 bin tl mevduat hesaplama
50 bin tl mevduat hesaplama
60 bin tl mevduat hesaplama
70 bin tl mevduat hesaplama
80 bin tl mevduat hesaplama
90 bin tl mevduat hesaplama
100 bin tl mevduat hesaplama
1 milyon tl mevduat hesaplama


Yukarıda yer alan bankaların karşılaştırması herhangi bir faiz oranına veya sponsorluğa dayalı olarak yapılmamakla birlikte, sıralama rastgele yapılmıştır. Tüm bankaların mevduat faiz oranları 2019 yılı karşılaştırması, bu sayfamızda sizler için hazırlanmıştır. Bu tablodaki karşılaştırmayı yaparak siz de e-vadeli hesap açtıktan sonra hemen kazanabilirsiniz.


EN YÜKSEK FAİZ VEREN BANKA

En yüksek faiz veren banka 2019
 
sayfasında yer alan bilgilere göre, sizler için oluşturduğumuz bu konuyu inceleyerek en iyi faiz kazandıran bankayı tespit edebilir, ilgili bankadan vadeli mevduat hesabı açabilir ve paranızı yatırarak vade sayısı kadar faiz kazancı elde edebilirsiniz. Geçtiğimiz yıl faizlerin %10 bandında seyrettiğini buradan belirtmekte yarar var. Bu yıl dolarda olan artıştan kaynaklı olarak Merkez Bankası'nın faizleri arttırmasıyla beraber devlet bankaları dahil tüm bankalarda TL mevduat faizlerinde fırlama oldu. Bununla beraber faiz oranları %15'den %25'e kadar çıktığı görülmektedir. Böyle bir fırsat varken, siz de aşağıda bulunan bankalardan biri yada bir kaçında e-vadeli hesap açarak hemen para kazanabilir, faiz geliriyle paranızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Bu sayfamızda sadece TL cinsinden para yatırımları için mevduat faizlerini sizlere sunduk. Euro veya Dolar gibi yabancı para birimi mevduat hesaplarının faiz oranları %2, %3 civarında seyrettiğinden dolayı oldukça düşük olan yabancı para birimi mevduatlarını önermiyoruz. 2019 mevduat faiz oranlarının %30'u aşacağı beklentiler arasındadır.

Bankaların müşterilerine sunduğu vadeli mevduat faiz oranları güncel piyasaya göre değişebilmektedir. Bu değişimler aylık olarak olabileceği gibi, Merkez Bankası faiz arttırım veya faiz indirim kararları sonrasında da olabilir. Siz de bu sayfamızda yer alan banka mevduat faiz oranları 2019 karşılaştırmasını yapabilir, tüm bankaların e-vadeli hesap faizlerini inceleyebilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm içerikler "bilgi vermek" amacıyla yayınmakta olup, kredibankalar.org herhangi bir doğruluğu da kabul etmez.  Paranızı vadeli mevduat hesabına yatırmadan önce bankanızdaki güncel faiz oranlarını kontrol etmenizde yarar olacaktır. 2019 yılında mevduat faizlerinin %20 - %30 bandında olması da beklentiler arasındadır. TL dışında yabancı para birimlerine (Dolar ve Euro) verilen faiz oranlarının düşük olmasından dolayı sitemizde sadece TL mevduat faizlerini yayınladık. Ayrıca güncel hesaplamalar da yaparak çok yakında sizlerin kullanımına sunacağız.


En yüksek faiz veren bankalar 2019

Yukarıdaki hesaplamalar 100.000 TL 32 günlük faiz hesaplamasına göre yapılmıştır. Sitemizi takip ederek faiz hesaplamarını karşılaştırabilir, en iyi faiz veren bankaya paranızı yatırarak hemen mevduat hesabıyla para kazanmayla başlayabilirsiniz. Bazı bankalar hoşgeldin faizi adı altında daha yüksek faizi belli bir süre kazandırabilmektedir. Ayrıca vadeli mevduat hesaplarından Merkez Bankası bsmv ve diğer isimlerle faiz kazancı üzerinden vergilendirme yapmaktadır. Kazanç hesaplaması yaparken toplam değil "net kazanç" olmasına da dikkat ediniz. En yüksek faiz veren banka tablosunda yer alan bankaların üzerine tıklayarak mevduat hesapları ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Sitemizi takip ederek güncel faiz oranlarını karşılaştırabilir, mevduat hesaplamalarına göz atabilir ve en iyi faiz veren bankada paranızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Paranızı e-vadeli mevduat hesabında değerlendirmek için sitemizde yer alan faiz hesaplamalarına da bakabilir, hangi bankanın mevduat hesabında ne kadar net kazanç kazanacağınızı da öğrenebilirsiniz. Mevduat hesapları faiz oranlarını karşılaştırarak, ilgili bankayı tercih edip en iyi faiz veren bankadan e-vadeli mevduat hesabı açın ve siz de hemen kazanmaya başlayın.YORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 6 yorum mevcut

  • Ahmet Yaşar 9 ay önce yorumlandı

   paramı en yüksek faiz veren bankalar ile değerlendirmek istiyorum. ben listeye göz attım ancak akbank da hesabım olduğundan dolayı akbank en yüksek faizi vermese bile paramı e-vadeli hesaba yatırdım.

  • Samim 10 ay önce yorumlandı

   türkiye de en yüksek faiz veren bankalar ile paramız yatırarak para kazanmaya başladım.

  • Yasemin Tok 10 ay önce yorumlandı

   en yuksek faiz veren bankalar 2019 konusunu bizlere guncel olarak sundugunuz icin cok tesekkurler.

  • Niyazi Tek 10 ay önce yorumlandı

   sayfanızda bulunan en yüksek faiz veren bankalar çok yararlı olmuş, gerçekten tüm bankaları karşılaştırarak bizlere sunmanız iyi olmuş. 100 bin tl paramız ziraat bankası mevduat hesabına yatırarak değerlendirmeye başladım, teşekkür ediyorum.

  • Mahmut 13 ay önce yorumlandı

   en yüksek faiz veren banka 2019 karşılaştırma ve hesaplamasına bakarak 100 bin tl paramı mevduat hesabına yatırdım.

  • Aysen 13 ay önce yorumlandı

   sizin siteniz olmasa burgan bank en yüksek faiz veren bankalar 2019 yılı içerisinde olduğundan bi haber olacağım. gerçekten verdiğiniz hizmetten dolayı teşekkür ederim.

  TÜM YORUMLAR
  
  
  Kredi Bankalar Bankalar
  2019 © Kredi, Bankalar, Mevduat, En yüksek faiz veren bankalar 2019