90 Bin TL Aylık Mevduat Getirisi


90 Bin TL Aylık Mevduat Getirisi

Bu sayfayı inceleyerek 90 bin tl aylık faiz getirisi için tüm bankaların mevduat faiz oranlarına ve faiz getirisine bakabilirsiniz. Aşağıda 90 Bin TL aylık faiz kazancı yer almaktadır.

90 Bin TL Aylık Mevduat Getirisi
19 Ekim 2018 Cuma 21:12 tarihinde paylaşıldı.
Artık mevduat hesaplarınızı bankaların İnternet adreslerinden, mobil bankacılığından ve şubelerinden yapabiliyorsunuz. Vatandaşlarımız açmış oldukları bu mevduat hesaplarını, uzun ve kısa vadede ayarlayabilir. Lakin, paraya uzun süreler ihtiyacınız olmayacak ve param iyice değerlensin istiyorum diyorsanız, vade gününü uzun tutmanız gerekiyor. Çünkü bankalardan, vade bitimine kadar paranızı alamıyorsunuz. 90 Bin TL birikmiş param ve ve ben bu parayı değerlendirmek istiyorum diyorsanız, paranızın hangi bankada yüzde kaç faiz oranıyla değerlendiğini görebilirsiniz. Bunun için haberimizi okumaya devam etmeniz yeterli. Ana parayı 90 Bin TL ve vade gününü 1 ay belirleyerek, elde edeceğiniz kazançları hesapladık. Sizler de hazırladığımız tablodan net kazancı yüzde kaç faizle elde edebileceğinizi inceleyebilirsiniz. İşte, 90 Bin TL aylık faiz getirisi ve faiz oranları.

90 
Bin TL FAİZ KAZANCI

Birikim yapmak isteyen vatandaşlarımızın en büyük sorunu hangi bankayla çalışmak istediklerine karar verememeleridir. Bunun sebebi ise bankaların ne kadar faiz oranıyla çalıştıklarını ve ay sonunda elde edecekleri net kazancı bilememeleridir. Bu soruna çözüm bulmak istedik ve sizlere kolaylık olsun diye, bankaların faiz oranlarını araştırdık. Mevduat hesabınızı 90 Bin TL ile açmak istiyorsanız, hangi bankadan ne kadar faiz alacağınızı ve net kazancınızı, yazımızın devamında bulabileceksiniz. Bir an önce 90 Bin TL aylık faiz getirisi hesabınızı yaparak, paranızı değerlendirmeye başlayın.

Banka

Faiz oranı


Ay sonu net kazanç

İng Bank

%25


1.774 TL 

Garanti Bankası

%7,75

545 TL
 

HSBC

%20

1.405 TL

Akbank

%23

1.630 TL
 

Deniz Bank

%20

1.405 TL
 

Türkiye İş Bankası

%13,85

973 TL
 

Alternatif Bank

%25,50

1.810 TL
 TÜM BANKALAR: En yüksek faiz veren banka 2019

1 aylık süre içerisinde 90 Bin TL ile elde edeceğiniz tutarlar, yukarıdaki tablomuzda yer almaktadır. Yukarıdaki tabloda da görebileceğimiz gibi her banka müşterilerine çeşitli faiz oranları uygulamaktadır. Bankaların güncel faiz oranlarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bugünkü yazımızda ise sizler için, 90 Bin TL aylık faiz kazancı hesaplamasını ve ay sonunda elde deceğiniz net kazançları araştırdık. Yazımızda yer verdiğimiz bankaların faiz oranlarını inceleyerek, size en fazla kazanç sağlayacak bankayla çalışmaya başlayabilirsiniz.

Diğer hesaplama: 100 bin tl faiz getirisi

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Kredi Bankalar Bankalar
  2020 © Kredi faiz oranları 2020, Mevduat faiz oranları