60 Bin TL Aylık Faiz Getirisi


60 Bin TL Aylık Faiz Getirisi

Haberimizde 60 Bin TL aylık faiz kazancı 2019 konusuna değindik. İnceleyerek, 60 Bin TL aylık faiz getirisi hesabınızı yapabilir, net kazancınızı hesaplayabilirsiniz.

60 Bin TL Aylık Faiz Getirisi
19 Ekim 2018 Cuma 19:09 tarihinde paylaşıldı.

Teknolojik gelişmelerin yaşanmasıyla, günümüzde banka işlerimizi çok kısa sürelerde halledebiliyoruz. Pek çok işlemimizi şubelere gitmeye gerek kalmadan, İnternet bankacılığını ya da mobil bankacılığını kullanarak yapabilmekteyiz. Birikim yapmak isteyen vatandaşlarımız da, birikim hesaplarını İnternet ya da telefon bankacılığı üzerinden halledebiliyor. 60 Bin Türk Lirası için mevduat hesabı açtırmak isteyen vatandaşlarımız için, faiz oranlarını araştırdık ve ay sonunda elde edecekleri net kazancı hesapladık. Dediğimiz gibi şubelere gitmeye gerek kalmadan, İnternet üzerinden, belirlediğiniz vade sonunda, paranızın hangi bankada ne kadar değerleneceğini öğrenebileceksiniz. Her banka mevduat hesabı için farklı faiz oranı uygulamaktadır. Bankaların uygulamış olduğu bu faiz oranı ise, sürekli değişim gösterebilmektedir. Sizler için bazı bankaların güncen faiz oranlarını aşağıdaki tablomuzda verdik. İncelemenizi yaparak, 60 Bin TL aylık faiz getirisi ve ay sonu kazancınızı öğrenebilirsiniz.


60 BİN TL AYLIK FAİZ KAZANCI

Eğer belirli bir miktar paranızı, güvenli bir yere yatırıp, değerlendirmek istiyorsanız bankalarda mevduat hesabı açtırabilirsiniz. Lakin, açtıracağınız mevduat hesabı için dikkat etmeniz gereken noktalar var. Bu noktalardan bir tanesi vade gününüzü iyi ayarlamak. Çünkü vade gününüz dolmadan paranızı, hesaptan çekemiyorsunuz. Yani bankalar size 1 günden daha uzun vadelerde paranızı değerlendirme imkanı sunuyor. Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da, açtıracağınız mevduat hesabını için, banka yüzde kaç faiz uyguluyor. Sizler de yüksek faiz oranlarıyla paranızı değerlendirmek istiyorsanız, aşağıdaki tablomuzu inceleyerek, 60 Bin TL için en yüksek faiz veren bankaları bulabilirsiniz. 60 Bin TL aylık faiz getirisi ve 30 günün sonunda elde edeceğiniz net kazanca göz atmak istersiniz, haberimizi okumaya devam edin.

Banka

Faiz oranı


Ay sonu net kazanç

İng Bank

%25


1.182 TL 

Garanti Bankası

%7,75

363 TL
 

HSBC

%20

937 TL

Akbank

%23

1.087 TL
 

Denizbank

%20

937 TL
 

Türkiye İş Bankası

%13,85

649 TL
 

Alternatif Bank

%25,50


206 TL

 Yukarıdaki tablomuzda 60 Bin TL aylık faiz getirisi ve net kazancını öğrendikten sonra, hangi bankadan hesap açtıracağınıza kolaylıkla karar verebileceksiniz. Mevduat hesabı için en yüksek faiz oranı veren bankaları araştık ve sizler için paylaşıyoruz. Tablomuzu inceledikten sonra, karar vermeniz artık çok daha kolay.

Ayrıca parasını mevduat hesabında değerlendirmek isteyenlere özel oluşturduğumuz sayfamız en yüksek faiz veren banka 2019'a da bakarak tüm bankaları karşılaştırabilir, en yüksek faiz kazancıyla paranızı değerlendirebilirsiniz.
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Kredi Bankalar Bankalar
  2020 © Kredi faiz oranları 2020, Mevduat faiz oranları