50 Bin TL Aylık Faiz Getirisi


50 Bin TL Aylık Faiz Getirisi

En yüksek faiz veren bankaları öğrenerek, 50 bin tl aylık faiz getirisi 2019 ve net kazancınızı hesaplayabilirsiniz. Haberimizde 50 bin tl aylık faiz getirisi konusuna değindik.

50 Bin TL Aylık Faiz Getirisi
17 Ekim 2018 Çarşamba 20:53 tarihinde paylaşıldı.
Günümüzde yaşanan ekonomik sıkıntılardan dolayı, vatandaşlarımız geleceğini garanti almak için yatırım yapmaya başladı. Gelecekle ilgili çeşitli planları olan pek çok vatandaşımız var. Bu planları gerçekleştirebilmek için de, yatırım yapmak zorundalar. Vatandaşlarımızın ellerinde belirli miktarda bir para var, bu ellerindeki parayı daha da arttırmak istiyorlar. Bunun için de çeşit çeşit yollar deniyorlar. Riski seven vatandaşlarımız borsa vb. işlerle uğraşırken risk sevmeyen vatandaşlarımız ise, bankalardaki mevduat hesaplarına yöneldi. Bu sayede hem daha az riske girmiş oluyorlar hem daha güvenli bir şekilde paralarını değerlendirme imkanı buluyorlar. Biz, sizler için paralarınızı değerlendirebileceğiniz bankaları araştırdık. Hangi bankanın ne kadar faiz verdiğini, 50 Bin TL aylık faiz getirisi ve net kazancınızı öğrenebilmeniz mümkün. Bunun için sadece haberimizi okumanız yeterli.

50 BİN TL AYLIK FAİZ GETİRİSİ

Bankalarda mevduat hesabı açmayı kabul eden vatandaşlarımış pek çok avantaj sağlıyor. Çünkü kısa sürelerde paralarını kat kat değerlendirme imkanı bulabiliyorlar. Paralarınızı değerlendirerek, ileride yaşanabilecek olan herhangi bir maddi sıkıntınıza çözüm bulabilirsiniz. Mevduat hesabınızı açarak, kendinize çok fayda sağlamış olacaksınız. Eski zamanlarda yaptığımız gibi paralarımızı, kumbaralarda biriktirme devri artık bitti. Vatandaş bankaları tercih ederek, bankanın sunmuş olduğu pek çok avantajlı fırsattan da yararlanmış oluyor. Ben de birikim yapacağım diyorsanız, bankaların mevduat hesaplarını değerlendirebilirsiniz. Türkiye'de faaliyet gösteren bankalardan, mevduat hesabı için en yüksek faiz verenleri sizler için araştırdık. Elimde 50 Bin TL var ve hangi bankadan getiri sağlayacağımı bilmiyorum diyorsanız, doğru adrestesiniz. Tablomuzu inceyerek 50 Bin TL aylık faiz getirisi ve bankaların faiz oranlarını inceleyerek, yatırım yapmaya başlayabilirsiniz.


50 BİN TL MEVDUAT HESAPLAMA 2019

Banka

Faiz oranı


Ay sonu net kazanç

İng Bank

%25


985 TL 

Halk Bank

%21

801 TL
 

HSBC

%20

781 TL

Akbank

%23

903 TL
 

Deniz Bank

%20

781 TL
 

Türkiye İş Bankası

%13,85

541 TL
 

Alternatif Bank

%25,50

 1,005 TL
 


50 Bin TL’yle, en yüksek faiz veren bankalar arasında seçim yaparak, kazanç sağlayabilirsiniz. Yukarıdaki yazımızda bankaların, 50 Bin TL aylık faiz kazancı verdikleri ve 1 ay sonunda elde edeceğiniz kazançlar yer almaktadır. Tablomuzu inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan mevduat hesaplamalarına da göz atarak en yüksek faiz ile paranızı değerlendirebilirsiniz.
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Kredi Bankalar Bankalar
  2020 © Kredi faiz oranları 2020, Mevduat faiz oranları