1 Milyon TL Aylık Faiz Getirisi


1 Milyon TL Aylık Faiz Getirisi

Aşağıdaki haberimizle, 1 milyon tl aylık faiz getirisi ve net kazancınızı öğrenebilirsiniz. Güncel faiz oranlarıyla, 1 milyonunuzu değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

1 Milyon TL Aylık Faiz Getirisi
20 Ekim 2018 Cumartesi 21:55 tarihinde paylaşıldı.
Bankalardan açtırmış olduğunuz mevduat hesabı, bir nevi birikim hesabıdır diyebiliriz. Belirlediğiniz vade sonuna kadar, paranızı çekmezseniz size yüksek kazanç sağlar. Yani mevduat hesapları para kaybı yaşamadan, en güvenli şekilde açacağınız hesaptır. Bankalar mevduat hesaplarınız için pek çok avantaj da sunmaktadır. Mesela, mevduat hesabınızı vade bitiminde ve güncel faiz oranıyla, yenileyebilirsiniz. Dilerseniz aynı vadede devam eder, dilerseniz vade gününü arttırıp azaltabilirsiniz. Bunun yanı sıra çeşitli para birimlerini kullanarak hesap açtırmanız da mümkün. Örneğin: Türk Lirasının yanı sıra, usd ve euro cinsindeki paralarınızla da hesap açabilirsiniz. Lakin, vade bitimine kadar hesabınıza dokunmamanız gerekiyor ki, paranız değerlenebilsin. Peki, açtıracağınız bu mevduat hesabı için, bankalar yüzde kaç faiz uyguluyor? 1 Milyon Türk Lirası aylık faiz getirisi ve net kazancı ne kadar olur? 1 MİLYON FAİZ KAZANCI

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, belirlediğiniz vade zamanında paranız değerleniyor ve vade bitiminde paranızı çekebiliyorsunuz. Artık ülkemizdeki devlet destekli ve özel sermayeli bankalar olmak üzere her banka mevduat hesabı için kolaylık sağlıyor.  Vatandaşlarımız, İnternet bankacılığını ya da mobil bankacılığını kullanarak çok kısa sürelerde hesaplarını açtırabiliyor. Bankaların, mevduat hesabı için uyguladıkları faiz oranlarına gelecek olursak, oranlar her bankada farklılık gösterebiliyor. Lakin, uygulanan oranlar ve vade süreleri genelde yakınlık gösterebiliyor. Sizler için 1 Milyon TL için, en yüksek faiz veren bankaları araştırdık. Aşağıdaki tablomuzu inceleyerek, elinizdeki 1 Milyon TL'yi hangi bankada değerlendireceğinize karar verebilirsiniz.

Banka

Faiz oranı


Ay sonu net kazanç

İng Bank

% 23


17. 958 TL 

Garanti Bankası

% 11,75

9. 174 TL
 

HSBC

% 20

15. 616 TL

Akbank

% 19

14. 835 TL
 

Deniz Bank

% 21,50

16. 787 TL
 

Türkiye İş Bankası

% 15,65

12. 219 TL
 

Halk Bank 

% 21

16. 397 TL
 


1 Milyon TL aylık faiz getirisi ve çeşitli bankalarda ki net kazancınızı, yukarıdaki tablomuzu inceleyerek, öğrendiniz. Güncel faiz oranlarının bulunduğu tablomuza bakarak, paranızı değerlendireceğiniz bankayı seçerek, kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmeye biraz daha yaklaşabilirsiniz. Siz de sitemizde yer alan bilgileri inceleyerek tüm bankaların e-vadeli mevduat hesaplarını karşılaştırabilir, en iyi faiz veren bankada vadeli hesap açarak paranızı değerlendirebilirsiniz. Ayrıca en yüksek faiz veren banka 2019 sayfasına da bakarak bankaların mevduat faizlerini karşılaştırabilirsiniz.
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Kredi Bankalar Bankalar
  2020 © Kredi faiz oranları 2020, Mevduat faiz oranları