100 Bin TL Aylık Faiz Getirisi


100 Bin TL Aylık Faiz Getirisi

Haberimizi okuyarak, 100 Bin TL aylık faiz getirisi ve net kazancınızı öğrenebilir, paralarınızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Aşağıda sizler için, 100 Bin TL'ye, en yüksek faiz veren bankaları araştırdık.

100 Bin TL Aylık Faiz Getirisi
18 Ekim 2018 Perşembe 00:00 tarihinde paylaşıldı.
Bankacılık sektöründe ve finansla ilgilenen vatandaşlarımızın en sık karşılaştığı terimlerden biri de mevduat hesabıdır. 100 bin tl aylık faiz kazancı ile paranızı e-vadeli mevduat hesabına yatırdıktan sonra para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bankaların 1 günden daha uzun süreli açmış olduğu ve süre bitimde paranızı çekebileceğiniz hesaplara mevduat hesabı denilmektedir. Yani bankanın uyguladığı faiz oranıyla değerlenip, vade bitimde bolca kazanç elde ettiğiniz hesaplar. Bankalarda belirli sürelerde tutmuş olduğunuz bu paralar, sizlere yüksek kazançlar sağlamaktadır. Bankaların belirli faizle ödeme yaptığı bu hesaplar, çeşitli sürelerde açılabilmektedir. 30 günü baz alarak, 100 Bin TL aylık faiz getirinizi ve vade bitimdeki net kazancınızı öğrenmek istiyorsanız, aşağıdaki haberimizi okumaya devam ederek, tablomuzu inceleyebilirsiniz.

100 Bin TL Aylık Faiz Getirisi

Sizlerin bankaya yatırmış olduğunuz parayla banka, mevduat hesabınızı açar. Ve yukarıdaki yazımızda bahsettiğimiz gibi banka faiz oranıyla size ödemelerini yapmaktadır. Vade bitiminize kadar hesabınızdaki parayı banka, güvenilir bir şekilde değerlendirmektedir. Vade bitimde ise, faiz oranıyla artan paranızı çekebilirsiniz. Mevduat hesabı açmak isteyen vatandaşlarımız için, bankaların 100 Bin TL için vermiş oldukları faiz oranlarını araştırdık. En yüksek faiz veren bankayı merak ediyorsanız, tablomuzu inceleyerek, merakınızı giderebilirsiniz. 

Bankalarda açmış olduğunuz mevduat hesabı, günümüzde artık en kolay yatırım araçlarından sayılmaktadır. Elinizde bulunan 100 Bin TL'yi bir bankaya yatırdığınız zaman size yüksek kazançlar sağlayabilmektedir. Belirleyeceğiniz vade gününü kadar, herhangi bir masraf içerisine girmeden, faiz oranıyla paranızı değerlendirebilirsiniz. İster düşük vade de ister yüksek vade seçerek, yatırım yapmaya başlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra, her bankanın mevduat hesabı için uyguladığı faiz oranları farklılık gösterebilmektedir. Sizler için bazı bankaların faiz oranlarını paylaşıyor. İşte, 100 Bin TL için en yüksek faiz veren bankalar.

Banka

Faiz oranı


Ay sonu net kazanç

İng Bank

%23


1.795 TL 

Halkbank

%20,50

1.600 TL
 

HSBC

%20

1.561 TL

Akbank

%18

1.405 TL
 

Denizbank

%20

1.561 TL
 

QNB Finansbank

%20,50

1.600 TL
 

Alternatif Bank

%25,50

1.991 TL
 Tablomuzu inceleyerek sizler de, 100 Bin TL aylık faiz getirisi ve net kazancınızı öğrenerek, paranızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Siz de 100 bin tl birikmiş paranızı mevduat hesabına yatırarak yüksek faizlerle paranızı değerlendirebilirsiniz. En yüksek faiz veren bankanın hangisi olduğunu merak ediyorsanız sitemizde bulunan hesaplama sayfalarına göz atabilirsiniz.

Diğer mevduat hesaplamaları:

10 bin tl aylık faiz getirisi
20 bin tl aylık faiz getirisi
30 bin tl aylık faiz getirisi
40 bin tl aylık faiz getirisiBu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Kredi Bankalar Bankalar
  2020 © Kredi faiz oranları 2020, Mevduat faiz oranları