10 Bin TL Aylık Faiz Getirisi


10 Bin TL Aylık Faiz Getirisi

Bu sayfaya göz atarak 10 bin tl aylık faiz getirisi için tüm bankaların mevduat faiz oranlarına ve faiz getirisini inceleyebilirsiniz. Aşağıda 10 Bin lira aylık faiz kazancı yer almaktadır.

10 Bin TL Aylık Faiz Getirisi
16 Ekim 2018 Salı 21:59 tarihinde paylaşıldı.
Bankalar müşterilerine, sahip oldukları paranın büyüklüğüne, parayı bankada tutacakları güne ve o günkü piyasa şartlarına göre faiz oranları belirler. Türkiye'de faaliyet gösteren her bankanın bu faiz oranları değişkenlik gösterebilir. Dönem dönem azalabilir ve artabilir. 10 Bin TL birikmiş paranız var ve hangi bankanın ne kadar faiz oranı sunduğunu bilemiyorsanız, haberimizde bankaların faiz oranlarını hesapladık, inceleyebilirsiniz. Sizler de yazımızı okuyarak hangi bankanın ne kadar faiz verdiğini görebilir, 10 Bin TL aylık faiz getirisi için hesaplamalara göz atabilir ve en sonunda hangi bankayla çalışacağınıza karar verebilirsiniz. 10 Bin TL birikmiş paranız varsa ve bu paranızın mevduat hesabınızda size getiri sağlamasını istiyorsanız, haberimizin devamını okuyarak, hangi bankanın 10 bin TL için ne kadar faiz uyguladığını görebilirsiniz.

10 BİN TL AYLIK FAİZ KAZANCI

10 Bin TL birikmiş paranız var ve onu nasıl değerlendireceğinizi bilemediyseniz eğer, bankalar size mevduat hesabı imkanı sunuyor. Bankaların şubelerini, İnternet bankacılığını ve mobil bankacılığını kullanarak hesabını aktive edebilirsiniz. Yukarıdaki yazımızda da belirttiğimiz gibi, bankalar çeşitli faiz oranları sunmakta. Paranızın miktarına göre de bu faiz oranları değişkenlik göstrebiliyor. Sizler de riske girmeden, güvenli bir şekilde, belirlediğiniz süre içinde, 10 Bin TL'nizi değerlendirebilirsiniz. Bu sayede yüksek kazançlar elde edebilir, geleceğinizi garanti altına alabilirsiniz. Sizler için 30 gün vadeyle, 10 Bin TL ne kadar kazanç getirir onu araştırdık. Aşağıdaki tablomuzu  hangi bankaya yatırım yapacağınıza karar verebilirsiniz.

10 Bin TL Mevduat Hesaplama

Banka

Faiz oranı


Ay sonu net kazanç

İng Bank

%25


197 TL 

Halk Bank

%21

164 TL
 

HSBC

%20

156 TL

Akbank

%23

181 TL
 

Deniz Bank

%19

148 TL
 

Türkiye İş Bankası

%13,80

108 TL
 

Alternatif Bank

%25,50

121 TL
 


Yukarıdaki tablomuzda 10 Bin TL ile 30 gün vadede elde edeceğiniz tutarlar yer almaktadır. Bahsettiğimiz gibi her bankanın uyguladığı faiz oranları ve bu oranlara göre, ay sonunda elde edeceğiniz net kazançlar değişebilmektedir. Önceki yazılarımızda sizler için her bankanın mevduat hesabıyla ilgili bilgilerimizi paylaşmıştık. Bugünkü yazımızda ise 10 Bin TL aylık faiz hesaplama konusuna değindik. Kolay yoldan ve güvenilir şekilde kazanç elde etmek istiyorsanız, faiz oranlarını inceleyerek, hangi bankaya yatırım yapmak istediğinize karar verebilirsiniz. En yüksek faiz veren bankaya yatırım yaparak, kazancınızı arttırmaya devam edebilirsiniz.

Ayrıca en yüksek faiz veren bankalar sayfamıza da göz atarak tüm bankaların mevduat faizlerini de karşılaştırabilirsiniz.
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Kredi Bankalar Bankalar
  2020 © Kredi faiz oranları 2020, Mevduat faiz oranları