HSBC Konut Kredisi Faiz Oranları 2019


HSBC Konut Kredisi Faiz Oranları 2019

Ev kredisi başvurusu yapmak isteyenler Hsbc konut kredisi faiz oranı 2019 yılına ait bilgileri bu sayfadan inceleyebilir, kredi hesaplamalarına göz atabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

HSBC Konut Kredisi Faiz Oranları 2019
09 Aralık 2018 Pazar 13:28 tarihinde paylaşıldı.
 Değerli bankalar arasında yer alan bankalardan birisi de Hsbc bankasıdır. Sizlerde Hsbc bankasından taşıt, ihtiyaç ve konut kredilerini "düşük faiz oranlarıyla" alabilirsiniz.nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Konut kredileri 120 aya varan vadelerle verilebilmektedir, konut kredisi alabilmeniz için öncelikle kredi şartlarına uymanız gerekmektedir. sayfamıza bakarak siz de Hsbc konut kredisi faiz oranları 2019 yılına ait bilgilere ulaşabilir, kredi için gerekli belgeleri görebilir, konut kredisi hesaplama tablolarına bakabilir ve ev kredinizi hemen alabilirsiniz..

Hsbc Konut Kredisi Faiz Oranları

Genel olarak bakarsak eğer bir önceki yıllarda konut kredileri yüksek orandaydı. Şu anda ise döviz piyasasının düşmesi sonucunda faizlerde de düşüşler yaşanmıştır. Ev kredisi almak isteyenlerde derin nefes almıştır. Sizlerde kredi ile ev almayı düşünüyorsanız Hsbc bankasında uygun faizli kredi alabilirsiniz. Hsbc bankasında kredi faiz oranı %2.99 olarak görülüyor. kredi faiz oranları güncel koşullara göre değişebildiğinden dolayı kredi kullanmadan önce bankadan güncel oranları kontrol ediniz. Alt tarafta yer alan hesaplama verilerini ve kredi için gerekli belgeleri kontrol edebilir, konut kredisi hakkında daha kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.


Hsbc Konut Kredisi Hesaplama Örneği:

 
Kredi Miktarı

 
Vade

 
Faiz oranı

 
Aylık ödemesi

 
40.000 TL

 
120 AY

 
2,99

 
1.232 TL

 
50.000 TL

 
120 AY

 
2,99

 
1.540 TL

 
70.000 TL

 
120 AY

 
2,99

 
2.156 TL

 
90.000 TL

 
120 AY

 
2,99

 
2.772 TL

 
100.000 TL

 
120 AY

 
2,99

 
3.080 TL

 
200.000 TL

 
120 AY

 
2,99

 
6.160 TL


Üst bölümde bulunan konut kredisi hesaplama tablosu, 16.11.2018 tarihinde Hsbc resmi internet sitesinde hesaplama yapılarak sayfamızda paylaşılmıştır. Banka piyasa koşullarına göre faiz oranlarını ve kredi içeriklerini değiştirebilir.onun için kredi başvurusu yapmadan önce güncel faizleri lütfen inceleyiniz.

Konut Kredisi İçin Gerekli Evraklar:

Serbest Meslek Mensupları için, bağlı oldukları meslek kuruluşundan alınan üyelik belgesi fotokopisi,
Satın alınmak istenen konutun tapu belgesi fotokopisi,
Çalışma durumunuza göre gelir belgesi,
Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport fotokopisi,
Tüzel kişiliklerin ortağı olan kişilerden ortağı olduğunuz şirkete ait ana sözleşmenin yayımlandığı ticaret sicil gazetesi/gazeteleri fotokopisi,
Başvuru Formu,
Şubece talep edilebilecek diğer belgeler.

Konut Kredisi Kaç Günde Sonuçlanır?

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var konut kredileri ihtiyaç kredileri gibi aynı gün içerisinde çıkmayabiliyor. Başvuru yapıldıktan sonra kredi notu, banka geçmişi, kredi sicili, finansal durum gibi özelliklerinizi banka kontrol ediyor. Eğer krediye "ön onay" verilirse bu aşamadan sonra ekspertiz evi kontrol etmeye gider ve piyasa miktarını belirleyerek hazırladığı raporu bankaya sunar. bu işlemden sonra ise banka krediyi onaylamaya uygun görürse, evin ekspertiz değerinin en çok %80'ine kadar kredi verebilir. Yani 190.000 TL piyasa değeri olan bir eve en fazla 152.000 TL konut kredisi alınabilir, geri kalan yüzde yirmilik kısmı krediyi alacak kişi "peşin" olarak bankaya ödemelidir. Kredi değerlendirme süreci genellikle 5 gün içerisinde sonuçlanabiliyor fakat eksik evrak olma durumunda yada yoğunluk durumlarında bu süreç 1 haftaya kadar sürebiliyor.

Konut Kredisi Başvurusu Nereden Yapılabilir?

Öncelikle konut kredisi kullanmak isteyenler internet bankacılık, sms göndererek, Hsbc müşteri hizmetleri çağrı merkezini arayarak yada mobil şubeden yapılabilir. kredi evraklarını doldurup kredinin onayının alınabilmesi için Hsbc bankası şubesine gitmeniz lazımdır. Üst bölümdeki bilgileri inceleyerek sizler Hsbc konut kredisi faiz oranları 2019 bilgilerine erişebilir, ev kredisi başvurusunda bulunarak kendinizin olmasını istediğiniz eve sahip olabilirsiniz.

Benzer: Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranı 2019Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Kredi Bankalar Bankalar
  2020 © Kredi faiz oranları 2020, Mevduat faiz oranları