Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi 2019


Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi 2019

Ziraat Bankası ev hanımlarına kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Çalışmayan ev hanımlarının nasıl kredi çekebileceği bu sayfada yer almaktadır.

Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi 2019
29 Eylül 2018 Cumartesi 16:19 tarihinde paylaşıldı.
Devlet bankalarımız arasında hizmet vermeye devam eden Ziraat Bankası, çalışmayan ev hanımlarına da kredi veriyor. 36 aya varan vadeler ve uygun faiz oranlarıyla Ziraat Bankası ev hanımlarına kredi kampanyasına başvurunuzu yapabilir, hemen krediyi çekerek acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kredinin detayları aşağıda yer almaktadır.

Ev Hanımlarına Kredi

2019 yılında da çalışmayanlara kredi vermeye devam edecek olan Ziraat Bankası'ndan kredi çekmek istiyorsanız siz de hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Ev hanımları öncelikle kredi başvurusu yaparken "çalışmayan" olarak değerlendiriliceğinizi unutmayın. Bu kişiler düşük miktarda kredi kullanabilirken, bankanın sunduğu şartları yerine getirmeniz durumunda kredi miktarı 80.000 TL'ye kadar çıkıyor. Siz de bankanın aradığı şartları yerine getirerek yüksek miktarlı krediler de çekebilirsiniz. Aşağıdaki kredi şartlarını inceleyerek çalışmayan ev hanımlarının Ziraat Bankası'ndan nasıl kredi alabileceklerini öğrenebilirsiniz.

İlgili: Ev hanımlarına kredi veren bankalar 2019

İpotek: Bankaya üzerinize kayıtlı bir taşınmazınızı yani ev, arsa, arazi gibi krediye karşılık ipotek göstererek bireysel kredi çekebilirsiniz. Bu kredilerde taşınmazın eksper değeri üzerinden en fazla %70'ine kadar kredi verilebilir. Yani 100 bin tl eksper değeri olan ev üzerine en fazla 70.000 TL ihtiyaç kredisi veriliyor.

Kefil: Siz de yakın bir tanıdığınızı krediye karşılık kefil gösterip Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz.

Ek gelir: Ek gelir, kredi kullanırken çok önemli yere sahiptir. Özellikle kira geliri gibi gelirleri bankaya ek gelir gösterip kolay yoldan kredi alabilmeniz mümkündür. Ayrıca mevduat faizlerinden elde edilen gelirler de "ek gelir" olarak değerlendirilmekte olup, mevduat gelirini de göstererek kredi çekebilirsiniz.

Ziraat Bankası ayrıca yukarıda yer alan şartları yerine getiren bir çok sicili bozuk olan kişilere de kredi imkanı sunmaktadır. Kredi vadelerinin 48 aydan 36 aya düşürülmesiyle beraber ihtiyaç kredilerinde en fazla vade sayısı 36 ay olabilir. Ayrıca ipotekli ihtiyaç kredisi kullandığınız zaman ipoteğe konu olan taşınmaz borç bitene kadar ipotek konulur ve satış işlemi bankanın onayı olmadan yapılamaz.

Ziraat Bankası ev hanımlarına kredi vermeye devam ediyor. "Tüketici kredisi" adı altında sunulan bu krediler ile, %2,36 faiz oranıyla kredinizi çekebilirsiniz. Aşağıda yer alan ev hanımlarına kredi hesaplamasını inceleyerek hemen Ziraat Bankası şubesinde başvurunuzu yapabilirsiniz.

 
Kredi miktarı

 
Vade Sayısı

 
Faiz oranı

 
Aylık ödeme

 
5.000 TL

 
36 ay

 
2,36

 
222 TL

 
15.000 TL

 
36 ay

 
2,35

 
668 TL


Sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Kredi Bankalar Bankalar
  2020 © Kredi faiz oranları 2020, Mevduat faiz oranları