Burgan Bank Çalışma Saatleri (Açılış - Kapanış Saati)


Burgan Bank Çalışma Saatleri (Açılış - Kapanış Saati)

Sizler de sayfamızdan Burgan Bank çalışma saatleri öğrenebilir, Burgan Bank mesaisine kaçta başlıyor ve kaçta bitiriyor gibi sorulara cevap bulabilirsiniz.

Burgan Bank Çalışma Saatleri (Açılış - Kapanış Saati)
24 Kasım 2019 Pazar 14:56 tarihinde paylaşıldı.

 1989 yılında Tekfen Finansman Bankası adı ile kurulan banka, 2001 yılında Bank Ekspresi’ni bünyesine katarak sektörün önde gelen bankaları arasına girmiştir. 2007 senesinde ise Tekfen, Eurobank ile ortaklık yapmış, Eurobank Tekfen A.Ş adı altında faaliyetlerini sürdürmeye devam etmiştir. Burgan Bank, Aralık 2012 tarihinde ise Eurobank ve Tekfen şirketinin hisselerini satın alarak ana hissedar olmuştur. Ocak 2013 yılında ise Banka, Burgan Bank A.Ş olarak değişmiş ve günümüze kadar faaliyetini sürdürmüştür. Etik ilkelere bağlı olarak faaliyetini sürdüren bankanın ülkemizde 38 tane şubesi vardır. Burgan Bank çalışma saatleri hakkında detaylı bilgiye içeriğimizden sahip olabilir, 38 şubeden bireysel, kurumsal ve yatırım bankacılığı alanında hizmet alabilirsiniz. Bireysel, kurumsal, ticari, perakende bankacılık alanında geniş bir müşteri kitlesi bulunan banka, leasing ve yatırım ortakları ile de çeşitli hizmetler sunmaya devam etmektedir. Bu hizmetlerden yararlanmak için Burgan Bank’ın açılış saatini, öğle arasına ne zaman girdiğini ve kapanış saatini haberimizden öğrenebilirsiniz. 

Burgan Bank Kapanış Saati
 
Finansal iş ortağınız Burgan Bank, hafta içi ve günün belirli saatlerinde hizmet vermektedir.  Sizler de belirtilen mesai saatleri içerisinde banka şubesine giderek işlem yapmaya özen gösteriniz. Burgan Bank, hafta içi her gün sabah 09.00’da açılır ve 12.00’a kadar hizmetine devam eder. 12.00 ile 13.00 saatleri arasında 1 saatlik öğle arasına giren banka, 13.00 itibariyle hizmetine kaldığı yerden devam etmektedir. Akşam mesai saati ise 17.00’da son bulan bankadan çeşitli bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Burgan Bank; dini tatiller, resmi tatiller ve hafta sonları hizmet vermemektedir. Burgan Bank çalışma saatleri 2019 yılı güncel bilgilerine içeriğimizden ulaşabilir, finansal ve yatırım sorunlarınıza çözüm bulmak için belirtilen saatler arasında şubelere gidebilirsiniz. Burgan Bank bugün 16 ilde, önemli sanayi ve ticaret bölgelerinde hizmet vermektedir. Ülkemizde toplam 38 şubesiyle hizmet veren bankanın çalışma saatlerine dikkat ederek, sayısız ürün ve hizmetten yararlanabilirsiniz. 
 

Açılış

Öğle Arası

Kapanış

09.00

12.00 / 13.00

17.00

 
İlginizi çekebilir: Burgan Bank eft saatleri
 
Burgan Bank İletişim Bilgileri
Genel Müdürlük: Maslak, Eski Büyükdere Cd. No:13, 34485 Sarıyer/İstanbul
Burgan Bank Telefon Bankacılığı: 0 850 222 8 222Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Kredi Bankalar Bankalar
  2020 © Kredi faiz oranları 2020, Mevduat faiz oranları