Akbank POS Destek Hattı Telefon Numarası


Akbank POS Destek Hattı Telefon Numarası

Akbank pos destek hattı numarasını bu sayfadan ulaşarak siz de pos cihazınızla alakalı tüm sorunlara anında çözüm bulabilirsiniz.

Akbank POS Destek Hattı Telefon Numarası
27 Eylül 2018 Perşembe 14:44 tarihinde paylaşıldı.
Esnaflarımıza özel pos fırsatları sunan Akbank, pos cihazlarıyla alakalı meydana gelen tüm sorunlara anında çözüm üretiyor. Siz de Akbank pos destek hattı çağrı merkezini 7 gün - 24 saat istediğiniz zaman arayabilir ve canlı destek alabilirsiniz. Ayrıca Abbank pos internet adresi (https://www.akbankpos.com) üzerinden de pos cihazıyla alakalı bilgi sayfalarına ulaşabilir, başvuru yapabilir, kampanyalara göz atabilir ve bir çok bilgiyi inceleyebilirsiniz.

AKBANK POS DESTEK HATTI

0850 222 28 28  -  444 28 28

Yukarıda yer alan Akbank'ın pos destek çağrı merkezini istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Bazı bankalarda pos destek hatlarının sadece mesayi saatlerinde ve çalışma günlerinde hizmet verdiğini biliyoruz, ancak Akbank üye işyerlerinin sorunlarına çözüm üretmek ve destek olabilmek için çağrı merkezinde olduğu gibi, pos destek müşteri hizmetlerinde de 7/24 hizmetine devam etmektedir. Siz de Abkank'tan pos cihazı alarak istediğiniz her zaman destek hattını arayabilir, ekstrelerinizle alakalı bilgi alabilir, arıza desteği alabilir, bilgi güncelleme işlemleri yada her türlü pos cihazıyla alakalı işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Pos destek numarasını arayarak aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

POS kullanımı hakkında bilgilendirmeler
POS arıza bildirimleri
Firmanız çalışma şartları hakkında bilgilendirme
Kampanya bilgilendirmeleri
Gün sonu detay bildirimleri
Raportal kullanım yardımı
Hesap mutabakatları
444 28 28 ve 0850 222 28 28’i arayarak aşağıdaki konularda talepte bulunabilirsiniz;
Sarf malzeme talebi (POS rulosu, sticker, kampanya afiş vb)
ADSL POS'a geçiş talepleri
Ortak POS'a geçiş veya ortak POS'dan ayrılma talepleri
Sanal POS başvuru talebi (önbaşvuru)
Aylık POS ekstre talepleri
Provizyon talepleri
Firmanız iletişim bilgilerinin güncellenmesi
POS güvenliği ile ilgili her konuda arayabilirsiniz;
Kayıp / Çalıntı POS bildirimleri
Code 10 bildirimleri

Siz de bu sayfamızda yer alan bilgilerden yararlanarak, Akbank pos destek hatttını arayabilir ve 7/24 anında canlı destek alabilirsiniz. Ayrıca Akbank ticari müşteri hizmetleri numarası 444 23 23'ü arayabilir, Kobi'lere özel olarak müşteri hizmetlerinden anında canlı destek alabilirsiniz. Akbank Kobi hattını arayarak destek paketleri hakkında bilgi alabilir, kobi işlemleri yapabilir, bölgesel yatırım teşvikleri ve kurumsal müşterilerin yapabileceği tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.


Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.
  
  
  Kredi Bankalar Bankalar
  2020 © Kredi faiz oranları 2020, Mevduat faiz oranları